Ayakkabı Çanta Kombini Nasıl Olmalı?

Ayakkabı Çanta Kombini Nasıl Olmalı?

Ayakkabı ve Çanta

Bir çantanın tasarımı ne kadar mükemmel bir şekilde yapılırsa yapılsın giyilen kıyafet ve ayakkabı ile uyumlu olmadığı takdirde hoş görünmeyecektir. Görünümüne önem veren bayanlar özellikle çanta ve ayakkabı uyumuna dikkat ettikleri takdirde bütünlük sağlanmış olacaktır. Bu nedenle ayakkabı ve çanta kombin edilirken aynı tarzı yansıtabilmelerine özen gösterilmesi son derece önemlidir.

Çanta ve ayakkabı arasında bütünlük oluşturabilmek için bazı detaylara dikkat etmek gerekmektedir. Öncelikle ayakkabı ve çantanın kullanılacağı alana uygun olacak şekilde tercih edilmesi çok önemlidir. Örneğin günlük hayatta spor çanta ve buna uygun olan ayakkabı seçimi yapılamalıdır. Spor bir çanta ile topuklu ayakkabı ortaya hoş olmayan bir görüntü çıkaracaktır.

Çanta ve ayakkabı uyumu sağlanırken kıyafet ile uyumu da göz ardı edilmemelidir. Örneğin spor kıyafetleriniz ile bu tarzı yansıtan ve tarzınıza uyumlu olan sırt çantası ve spor ayakkabı kullanarak mükemmel bir uyum yakalamış olacaksınız. Ya da klasik giyinen biriyseniz günlük hayatta klasik görünüme sahip rahat ayakkabılar tercih etmelisiniz.

Ayakkabı ve çanta  kombini tarz olarak uyumlu olduğu kadar renk olarak da uyumlu olmalıdır. Örneğin yazın beyaz bir ayakkabı ile kullanılan siyah bir çanta son derece uyumsuz olacağından dolayı birlikte tercih edilmemesi gerekir. Ya da sıkça rastladığımız bir durum olan siyah bir çanta ile kahve tonlarında bir ayakkabı son derece itici bir görünüme neden olacaktır.

Bunun yerine siyah çanta ile uyumlu olan siyah bir ayakkabı şıklığınızı ortaya koymanıza neden olacak olan bir seçimdir. Dikkat edilmesi gereken bir başka unsur da çanta ve ayakkabının aynı veya benzer özellikler gösteren malzemeden seçilmiş olmasıdır. Örneğin deri çantalar ile kombin oluşturulan deri ayakkabılar son derece uyumlu olacaktır.

Ayakkabı Çanta Kombini Nasıl Olmalı?
Ayakkabı Çanta Kombini Nasıl Olmalı?

Ayakkabı ve Çanta Kombinleri

Herkesin kendine özgü bir giyim tarzı vardır. Bazıları geleneksel tarza göre giyinmeyi seçerken bazıları da modern tarza göre giyinmeyi seçer. Tarzınız ne olursa olsun hoş bir görünüm oluşturabilmek için bazı faktörlere dikkat etmeniz gerekmektedir.

Geleneksel tarza göre giyinenler genellikle bazı renklerin dışına çıkmazken modern tarzda bir biri ile uyumlu olan farklı renklere yer verilmektedir. Kıyafetleriniz ile çanta ve ayakkabınızı kombinlerken bir biri ile uyum içerisinde olan zıt renklere yer vererek modern bir görünüm yakalayabilirsiniz. Örneğin giyeceğiniz siyah şık bir elbise ile siyah topuklu bir ayakkabı ve kırmızı bir çanta kullanarak son derece şık ve modern bir görünüm yakalamış olacaksınız.

Ayakkabı ve çanta kombini oluşturulurken mevsimler de mutlaka göz önünde bulundurulmalıdır. Seçilecek olan her iki unsur da mevsimin özelliklerine uygun olacak şekilde kombinlenmelidir. Örneğin yaz aylarında daha hafif olan kumaşlardan tasarlanmış olan bir çanta ile keten ayakkabı günlük kullanımda mükemmel bir ikili oluşturacaktır. Günlük kullanımlarınız için kendinizi daha rahat hissedeceğiniz rahat ve ferah tasarımlara yer vermelisiniz.

Bir davete katılırken ya da bir iş görüşmesine giderken günlük hayatta giyindiğiniz gibi giyinemezsiniz. Daha ağır ve şık kombin oluşturmanızı gerektiren bu gibi durumlarda siyah şık bir elbise ile pudra çanta ve pudra topuklu bir ayakkabı son derece uyumlu olacaktır.

Sponsor Bağlantı:

Pergola Sistemleri Fiyatları 

Tente Sistemleri Fiyatları 

GENÇLER ÇANTA Promosyon Çanta İmalatı
En kısa sürede ekibimiz tarafından size geri dönüş sağlanacaktır.
Gönder