Gençler Çanta :

1985 yılından bu yana Avrupa ve Orta Doğu’da birçok firmaya toptan çanta üretimi gerçekleştirdik. 20’ye yakın kategoride üretmiş olduğumuz yeni modellerler markalar tarafından takdir edildik.

Misyonumuz

Hedefimiz sektörde ilkleri başarmak ve kalite standartlarımızı her seferde daha yukarı çıkarmaktır. Müşteri memnuniyetine önem vererek bizden bekleneni üretmek, bu anlamda yurt içinde ve yurt dışında iş ortaklarımızın rekabet gücünü artırarak, firma kimliklerine yakışır tasarımlar geliştirip başarılarıyla öne çıkmaların sağlamaktır.

 

Vizyonumuz

Vizyonumuz yurt içi ve yurtdışı pazarında verimliliğimizi ve etkinliğimizi artırmak, çanta sektöründe uzman kadromuz ve lider yönetim prensibimizle sürekli kendimizi geliştirip saygı duyulan bir şirket kimliğini nesilden nesile aktarabilmektir.

 

Kalite standartları

Gençler Çanta olarak müşteri memnuniyeti önceliğini kabul etmiş, şirket politikamız doğrultusunda sürekli yeni kalite programları oluşturup gerek çalışanlarımızın, gerekse müşterilerimizin hassasiyetini ön planda tutmayı hedeflemek. Toptan promosyon çanta imalatında müşteri memnuniyeti her zaman ilk hedefimizdir.

 

Gençler Çanta, üretim ve imalat açısından Türkiye’de öncü bir marka olmuş ve bu markayı gelecek nesillere en iyi şekilde ulaştırmanın gayretini taşımıştır. Okul çantasından plaj çantasına kadar 20 kategoride üretim gerçekleştirip sektörün en büyük taşıyıcısı olmuştur.