Toptan Spor Çanta İmalatçıları

Promosyon hediyeniz çoğu insanın kendileri için satın almayı düşüneceği bir şeyse, bir kazananınız olduğunu bilirsiniz. Logonuz, özel çizimleriniz veya iş sloganınız ile kişiselleştirilmiş bu özelleştirilebilir spor çantaları gibi. Spor salonu veya atletik ekipman için ideal bir çantadır ve birçok kişi hızlı yolculuklar için seyahat çantası olarak bunun gibi spor çantaları kullanır, çünkü çok işlevsel ve kullanışlıdırlar. Bu, şirketinizin markasının havaalanı terminallerinde, otobüs duraklarında, spor salonlarında, bagaj taleplerinde ve daha fazlasında insanlar tarafından görüleceği anlamına gelir. Bunun gibi spor çantalar, şirketinizin isminin havalı olmasına katkıda bulunan mükemmel moda aksesuarları haline gelebilir. Ayrıca, uzun ömürlü olmaları için kaliteli üretilmiştir, bu da markalaşma ve uzun ömürlülüğü açısından büyük bir artıdır.

Toptan spor çanta imalatı ile ilgili bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sırt Çantası Boyutları

Bir gezi sırt çantasını, günlük bir sırt çantasını, hafta sonu sırt çantasını veya sırt çantasını ne kadar önemsiyorsunuz? İşte gerekli boyut aralığındaki toptan spor çanta üreticileri sırt çantaları için avlanmaya nasıl başlayacağınıza dair birkaç ağırlık ipucu ve rehberlik.

Gezi Sırt Çantası

Gezi sırt çantaları, sırt çantasıyla seyahat etmek isteyenler için ideldir. İçerisine 80 litreden 110 litreye veya daha fazlasına kadar alabilir. Genellikle profesyonel olarak yürütülen dağcılık maceraları için çok miktarda yiyecek ve malzeme taşımak üzere inşa edilmişlerdir. Böyle bir yolculuğa çıkıyorsanız, kesinlikle rehberinizden bir sırt çantası önerisi istemeye değer. Ayrıca kiralayabileceğiniz malzemelere de sahip olabilirler çünkü keşif sırt çantaları çok pahalı olabilir.

Günlük Sırt Çantası

Daha kısa hafta sonları ve çok günlük sırt çantasıyla seyahat maceraları arasındaki en büyük fark, etkinliklerin türüne veya yürüyüş yapacağınız bölgeye bağlı olarak daha fazla yiyecek ve muhtemelen biraz daha özel bir kit alma ihtiyacıdır. Çok günlük yolculuklar için 50 ila 70 litre sırt çantası kapasitesi istiyorsanız, ancak ultra hafif hareket ediyorsanız veya çok fazla yer kaplamayan sıkıştırılabilir giysiler kullanıyorsanız, çok daha azına geçmeye istekli olabilirsiniz.

Hafta Sonu Sırt Çantası

Tencere ve mutfak eşyaları, ocak, jambon / barınak / çadır, uyku tulumları, uyku pedi, yorgan, uyku tulumu ve Daha. Hazırlanmak için kompakt veya ultra taşınabilir bir yaklaşım sergiliyor olsanız bile, tüm bu ek işlevler daha fazla alana ihtiyaç duyar. 1-3 haftalık bir hafta sonu ziyareti için, tatlı nokta 40 ila 50 litrelik bir paket olacaktır.

Sırt Çantası

Günlük paketlerin çoğu üst uçta 20 litreden 35 litreye kadar değişir. Daha küçük bir sırt çantası normalde 1/2 günlük yürüyüş için yeterli olsa da, tüm gün yürüyüş için 35 litrelik kategoride daha büyük bir paket isteyeceksiniz, böylece ilave su, atıştırmalıklar, giysiler ve 10 ihtiyaç getirebilirsiniz. Sırt çantası grubu ayrıca iyi bir seçim olabilecek hidrasyon paketleri içerir. Bir kış gününde yürüyüşçü ve kar ayakkabıcısıysanız, kar ayakkabısı, mikro ayakkabı ve daha hacimli hafif kıyafetleri tutabilen 40-45 litrelik bir sırt çantasına ölçeklendirmeyi düşünürüm. İhtiyacınız olmadığında kar ayakkabılarını taşımak için basit bir sırt çantasından daha hacimli bir çantaya ihtiyacınız var.

Firmanıza özel etiketli çantalar eklemek istiyorsanız işletme sahipleri ve perakendeciler, ardından popüler bir üreticiyle iletişime geçin ve toptan spor çanta fiyatları ve toplu siparişiniz hakkında detaylı bilgiler alın.

GENÇLER ÇANTA Promosyon Çanta İmalatı
En kısa sürede ekibimiz tarafından size geri dönüş sağlanacaktır.
Gönder