İstanbul Çanta Üreticileri

İstanbul Çanta Üreticileri

Çanta Üreticileri

İstanbul çanta üreticileri arasında saygın bir yere sahip olan Gençler çanta, yılda milyonlarca çanta üreterek, üretim kapasitesini her geçen gün daha da artırarak yoluna devam etmektedir.

Yurt içinde ve yurt dışında geniş bir müşteri kitlesine sahip olan gençler firma, yılların vermiş olduğu tecrübe ve deneyimler sayesinde müşterileri için şık, modern, kullanışlı, sağlam, ekonomik ve fonksiyonel çantalar üretmeye devam etmektedir.

Gençler çanta yapmış olduğu çanta tasarımlarında, kullanıcıların ihtiyaçlarını, tercihlerini ve bütçelerini dikkate alarak kaliteden ödün vermeden şık ve modern çanta imalatına devam etmektedir. Ayrıca hızla değişiklik ve yenilik yaşanan dünya standartlarını takip ederek yapmış olduğu çanta tasarımlarına yansıtan gençler çanta sektörde önemli başarılar elde etmeye devam etmektedir.

Çanta Üretimi

Kullanıcıların ihtiyaçları doğru bir şekilde tespit edildiği takdirde çanta üreticisi tasarımlarını bu yönde geliştirerek, kullanıcıların ihtiyaçlarına en güzel şekilde cevap verebilen çantayı tasarlamayı başaracaktır.

Çanta üretimi yapılırken fonksiyonel olmasına, şık ve kaliteli olmasına, dayanıklı olmasına dikkat edildiği takdirde çantayı kullanan kişilerin beklentileri karşılanmış olacaktır. Örneğin bir el çantası tasarımı yapılırken şık ve estetik görünümünün yanında fonksiyonel ve kullanışının kolay olması da sağlanmalıdır. El çantası tasarımında çantada bulunması gereken göz sayısı kişinin yanında taşıyacağı eşyaları düzenli olarak yerleştirebilmesi açısından büyük öneme sahiptir.

Yeteri kadar göz bulunmayan çantada yer alan malzemeler düzenli olarak yerleştirilemediği için arandığı zaman kolayca ulaşılamayacaktır. Bu nedenle el çantası tasarımında kişinin ihtiyacına en uygun olacak sayıda göz sayısı olmalıdır. Böylece kişi çantasında bulunan eşyaları düzenli olarak yerleştirebilme imkânı bulabildiği gibi istediği zaman kolayca aradığı eşyaya ulaşabilecektir.

Tasarlanacak olan çanta türü ne olursa olsun kaliteden asla ödün verilmemesi gerekmektedir. Bunun yanında şık, kaliteli, fonksiyonel, ekonomik ve modern görünüm gibi unsurları bir arada barındıran çanta kullanıcısına her açıdan fayda sağlamaktadır.

Türkiye’nin öncü çanta üreticisi olan gençler çanta 1985 ten bu yana profesyonel olarak çanta imalatı yapmakta olan bir firmadır. Hem yurt içinde hem de yurt dışında birçok firma için çanta üreterek başarısını tüm dünyaya kanıtlamıştır.

İstanbul Çanta Üreticileri
İstanbul Çanta Üreticileri

Promosyon Çanta

Reklam dünyasının gelişmesine bağlı olarak bir çok firma için promosyon çantalar vazgeçilmez bir materyal olmuştur. Bilindiği gibi promosyon, bir malı geniş kitlelere duyurmak ve tanıtmak amacıyla yapılan çalışmaların tümüdür. Firmaların birçoğu kendilerini ve üretmekte olduğu ürünlerin tanıtımını yapmak ve ürünlerini geniş kitlelere pazarlamak amacıyla bir çok promosyon ürün tasarlamaktadır.  Günümüzde bir çok ürünün promosyon aracı olarak kullanıldığınız görmekteyiz.

Promosyon çantalar reklam aracı olarak kullanılan ürünler arasında başta gelmektedir. tamamen pamuktan üretilen promosyon çantalar sektörün en vazgeçilmez ürünleri arasında yer almaktadır. Özellikle fuarlarda, seminerlerde, konferanslarda, panellerde ve bazı açılışlarda sık sık promosyon çantaları görmekteyiz.

Gençler çanta, tasarlamış olduğu yirmiden fazla çanta çeşidinin yanında promosyon çanta üretimi de yapmaktadır. Notebook çantası, evrak çantası, seyahat çantası, spor çantası, fotoğraf makinesi çantası, bel çantası, sırt çantası, omuz çantası, traş çantası, termal soğutucu çantalar, alışveriş çantası, plaj çantası, el çantası, ilk yardım çantası, makyaj çantası, okul çantası, hac ve umre çantası, tablet ve bilgisayar çantası, bebek bakım çantaları, fuar çantaları tasarlamakta olduğumuz promosyon çantalar arasında sayılabilir.

Üretmekte olduğumuz promosyon çantaların üzerine istediğiniz baskı ve logoyu yerleştirerek firmanızın adını geniş kitlelere duyurmanızda size destek olmayı amaçlıyoruz. Firmanızın en etkin şekilde reklamını yapabilmek için doğru promosyon ürününü seçmeniz gerekmektedir.

Her geçen gün artan rekabet reklamı firmalar için bir zorunluluk haline getirmektedir. Sizde firmanızın reklamını etkin ve verimli bir şekilde yapmak istiyorsanız tasarlamakta olduğumuz promosyon çanta çeşitlerini inceleyerek bizimle iletişime geçmelisiniz.

GENÇLER ÇANTA Promosyon Çanta İmalatı
En kısa sürede ekibimiz tarafından size geri dönüş sağlanacaktır.
Gönder